Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella

  • 180 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Μαρμπέλλα απέχει περίπου 7 χλμ. από το Ανόι και προσφέρει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Στη βίλα με 3 μπάνια παρέχονται ηλεκτρικός βραστήρας, φούρνος και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella με 4 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από Teppanyaki Samurai, και σερβίρει πιάτα ασιατικής κουζίνας.

Οι επισκέπτες θα μένουν κοντά στο Πουέρτο Μπανούς, που είναι σε απόσταση μόλις 12 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι Jardines del Puerto, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 600 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Μαρμπέλλα
Villa Belmonte - Puerto Banus
Τιμή μόνο για κινητά

Villa Belmonte - Puerto Banus

108 μ από το κατάλυμα
Vacation Marbella I Villa Lumea, Luxury Villa, Private Heated Pool, Andalusian Charm Oasis, Walking Distance To Puerto Banus And Beaches
Τιμή μόνο για κινητά

Vacation Marbella I Villa Lumea, Luxury Villa, Private Heated Pool, Andalusian Charm Oasis, Walking Distance To Puerto Banus And Beaches

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
124 μ από το κατάλυμα
USD 2260 USD 2034
ανά νύχτα
Vacation Marbella I Villa Serendi, Private Heated Pool, Prime Location, Walking To Puerto Banus, American Bbq, Gym, World-Class Dining
Τιμή μόνο για κινητά

Vacation Marbella I Villa Serendi, Private Heated Pool, Prime Location, Walking To Puerto Banus, American Bbq, Gym, World-Class Dining

146 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    61 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παρκοκρέβατα
    • Επιτραπέζια παιχνίδια
    • Παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Θερμαινόμενη πισίνα
    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ξαπλώστρα
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Ρηχή πισίνα

    Παροχές για ΑμεΑ

    • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
    • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:30
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290410004686620000000000000000VFT/MA/420772,VFT/MA/420772
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια είναι τα πιο δημοφιλή αξιοθέατα κοντά σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Casino Marbella που βρίσκεται κοντά σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella.
    • Πόσο κάνει η διαμονή σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella αποτελεί 682€.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella;
      Οι πελάτες της η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella παρακαλούνται να έρθουν στις 23:30 και να φύγουν μέχρι τις 10:00.
    • Έχει εστιατόρια κοντά σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Marbella περιλαμβάνουν Teppanyaki Samurai και Vivo By Conrad's.
    • Πώς μπορώ να πληρώσω σε αυτή η βίλα;
      Σε αυτή η βίλα μπορούν να δεχτούν μόνο τους εξής τρόπους πληρωμής:
      • MasterCard
      • Visa
    • Επιτρέπονται κατοικίδια σε βίλα;
      Ναι, συνήθως επιτρέπονται κατοικίδια σε βίλα, αλλά καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί τους.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    61 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Private Villa, Heated Pool Puerto Banus Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο